Nisan Ayı: Polis Haftası Tenis Turnuvası 2003 Yılından itibaren çiftler turnuvası olarak düzenlenen Polis haftası Tenis Turnuvası, Gençler, Vetaranlar ve Bayanlar olmak üzere 3 katagoride düzenlenmekte olup gelenek- sel hale gelmiştir.

Haziran Ayı: Çilek Festivali Tenis Turnuvası G.S.İ.M. lüğünün faaliyet programında yer alan bu turnuva 8 katagoride düzenlenmekte olup kulubümüz tüm katagorilerde sporcularıyla mücadele etmekte ve turnuvaya destek vermektedir.

Temmuz Ayı : Batu KARAKAŞ Tenis Turnuvası 2006 yılında kaybettiğimiz Bartınımızın Milli sporcusu olan Batu KARAKAŞ adına düzenlenen turnuva 2007 yılında 8 katagori olarak başlatılmış ve her yıl yapılması planlanmıştır.

Eylül Ayı : TTF Organizasyon TTF 'nin düzenlediği 2. Tenis ligine kulübümüz 2005 yılından itibaren katılmaktadır.

Ekim Ayı : Cumhuriyet Kupası Tenis Turnuvası Cumhuriyet tenis turnuvası G.S.İ.M. lüğünün faaliyet programında yer alan bu turnuva 8 katagoride düzenlenmekte olup kulubümüz tüm katagorilerde sporcularıyla mücadele etmekte ve turnuvaya destek vermektedir.

Kasım Ayı : Çiftler Tenis Turnuvası 2002 Yılından beri düzenlenen çiftler Tenis Turnuvası Gençler, Vetaranlar ve Bayanlar olmak üzere 3 katagori üzerinden yapılmakta ve geleneksel hale gelmiş bulunmaktadır.

Aralık Ayı : Karışık Çiftler Tenis Turnuvası 2003 yılından itibaren Gençler ve Vetaranlar olmak üzere 2 katagoride sadece kulüp üyeri arasında düzenlenmektedir ve Geleneksel hale gelmiştir.